Nasi uczniowie uczestniczyli w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Zespół Szkół Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego

Nasi uczniowie uczestniczyli w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.