Przejdź do treści

Zespół Szkół Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego

Strona główna » Blog » Konkurs „Nauczyciele w karykaturze”

Konkurs „Nauczyciele w karykaturze”

Konkurs „Nauczyciele w karykaturze”

Wczoraj szkolna tablica zamieniła się w galerie sztuki. Uczniowie prezentowali karykatury nauczycieli w ramach konkursu Nauczyciele w karykaturze. Wszyscy oglądający byli pod dużym wrażeniem talentów naszych uczniów.
I miejsce zajęła Natalia Małota z klasy 4c
II miejsce zajęła Alicja Cichowicz z klasy 3d
III miejsce zajęła Zuzanna Książek z klasy 3d
Wyróżnienie: Olaf Kleczewski z klasy 3d.
Zwycięzcom gratulujemy.
Organizatorem konkursu była p. Lidia Chlipalska

Powiązane treści: