Ogarnij gegrę!

Ahoj!

— zdajesz geografię na maturze?

— chcesz powtórzyć cały materiał z geografii w tydzień?

— chcesz poczuć atmosferę studiów jeszcze przed ich rozpoczęciem?

Jeżeli na wszystkie pytania możesz odpowiedzieć twierdząco, to ta inicjatywa jest właśnie dla Ciebie!

Samorząd Studentów Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego (ZSS WGiSR UW) we współpracy z Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW specjalnie dla maturzystów zdających geografię organizuje akcję „Ogarnij Gegrę!”.

Będzie to kompleksowy, wieczorny cykl wykładów powtarzający wszystkie najważniejsze zagadnienia, które mogą pojawić się na majowym egzaminie dojrzałości. Wykłady będą prowadzone przez grupę jednych z najlepszych pracowników dydaktycznych WGiSR.

DARMOWA powtórka odbędzie się w tym roku w formie zdalnej w dniach 19-23 kwietnia (poniedziałek-piątek) w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Informacje o rejestracji już wkrótce!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – polecamy kontakt przez fanpage Ogarnij Gegrę oraz e-mail: ogarnij.gegre@samorzad.uw.edu.pl

Przedstawicieli mediów zapraszamy do kontaktu mailowego z Przewodniczącą RSS WGiSR UW: iga.ajdacka@samorzad.uw.edu.plP.S.

Pamiętajcie, że wydarzenie organizują zwykli studenci, którzy poświęcają dla Was za darmo swój wolny czas. Miejcie dla nas odrobinę wyrozumiałości jeśli „coś się zepsuło”.