Przejdź do treści

Zespół Szkół Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego

Strona główna » Blog » Spotkania czytelnicze w bibliotece

Spotkania czytelnicze w bibliotece

Spotkania czytelnicze w bibliotece

Zapraszamy na spotkanie czytelnicze koła bibliotecznego w środę dziewiątego listopada w godz. 13.45-14.30 . W tym miesiącu czytamy popularny ostatnio kryminał A. Christie „I nie było już nikogo”.