20 września uczniowie klas 1b, 1d, 2b, 2d wezmą udział w akcji „Sprzątanie świata” na 5, 6, 7 i 8 godzinie lekcyjnej.
Zespół Szkół Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego
20 września uczniowie klas 1b, 1d, 2b, 2d wezmą udział w akcji „Sprzątanie świata” na 5, 6, 7 i 8 godzinie lekcyjnej.