Szczepienia przeciwko COVID-19 dzieci w wieku 12-18 lat

Zapraszamy wszystkie osoby chętnę do skorzystania z możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w Zespole Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńkiego. Udział w szczepieniach mogą wziąć:

* Uczniowie w wieku 12-18 lat

* Rodzice uczniów Zespołu Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego

* Pracownicy Szkoły

 

Aby wziąć udział w szczepieniu należy pobrać deklarację (na stornie szkoły) i dostarczyć ją do sekretariatu do czwartku 9.09.2021 r.

 

Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych do zapoznania się z nagraniami z webinariów dotyczących szczepień przeciwko COVID-19 dzieci i młodzieży powyżej 12. roku życia. Podczas webinariów eksperci odpowiedzieli m.in. na pytania przesłane przez rodziców.

W spotkaniach wzięli udział:

·         dr med. Paweł Grzesiowski – lekarz pediatra, doktor nauk medycznych, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19

·         lek. Łukasz Durajski – lekarz, rezydent pediatrii, ekspert medycyny podróży

·         Pierwszy webinar z udziałem dr med. Pawła Grzesiowskiego Kliknij tutaj aby dołączyć do spotkania(otwiera się w nowej karcie)

·         Drugi webinar z udziałem lek. Łukasza Durajskiego Kliknij tutaj aby dołączyć do spotkania(otwiera się w nowej karcie)

·         Trzeci webinar z udziałem lek. Łukasza Durajskiego Kliknij tutaj aby dołączyć do spotkania(otwiera się w nowej karcie)