Przejdź do treści

Zespół Szkół Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego

Strona główna » Blog » Wyjazd do Londynu

Wyjazd do Londynu

W dniach 22-26 października uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Londynu. To był wspaniały czas, aby podszlifować swoje umiejętności językowe oraz poznać najciekawsze miejsca Londynu.