Nasi też tam byli. Wolontariusze wydawali pakiety biegaczom i organizowali punkt odżywiana.
Spisali się, jak zawsze SUPER.
DZIĘKUJEMY 🙂

Zespół Szkół Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego

Nasi też tam byli. Wolontariusze wydawali pakiety biegaczom i organizowali punkt odżywiana.
Spisali się, jak zawsze SUPER.
DZIĘKUJEMY 🙂